Empiirium -- Peeter Marveti kodulehe päis. Aga mis on empiirium?

[ PEAKIRI ] [ RESUME ]

[ Uniprint ]

[ Komala ] [ Monitorid ] [ Skannerid ] [ Testimised ] [ Acrobat ]

[ VANAD ]

Mina Ise

Juhul, kui te seda veel ei teadnud, on Peeter Marvet tegelikult ka olemas, ma ei ole sugugi üks juhuslik pilt JohnDoe'st kes flopit hoiab. Sellel lehel on ports pilte minust, eesmärgiga lohutada õnnetut toimetajat kellele ma olen unustanud oma pildi saata. Kõik järgnevad pildid on olemas ka hi-res CMYK-kujul (skaneeritud Crosfield'i trummelskanneril või LinoType-Hell'i Topaz'il), juhul kui peaks vaja minema. Siinsed RGB-variandid on kasutatamiseks lehetrükis (115lpi) suuruseni, kus pikem külg on 6,5cm. Valdava enamuse autoriks on Lembit Michelson, vaid 'PetsJaMets' peaks kandma allkirja Piret Part (koht muideks BBSummer '96).

Kõik pildid on Uniprindi poolt ära ostetud (va PetsJaMets, mis on vabaks kasutamiseks lubatud), nii et nende kasutamine peaks igati meie lubada olema.

 

(c) 1996, 97, 98 Peeter Marvet ja Goodwin. All Rights Reserved. Viimased uuendused 20-04-1997 17:16.
Kõik siin web' is leiduvad failid on meie teada vabaks levitamiseks lubatud või on meil asjakohane luba; kõikide tekstis mainitud kaubamärkide kuulumist nende omanikele tunnistame. All mentioned brand and product names are trademarks, registered trademarks or service marks of their respective holders.
Kasutajatel lubatud siin web'is leiduvast teha 1 (üks) väljatrükk isiklikuks tarbeks; muudel puhkudel (kasutamine koolituseks jms) küsib viisakas inimene kirjalikku luba Peeter Marvet'ilt (
pets@goodwin.ee).