Empiirium -- Peeter Marveti kodulehe päis. Aga mis on empiirium?

[ PEAKIRI ] [ RESUME ]

[ Uniprint ]

[ Komala ] [ Monitorid ] [ Skannerid ] [ Testimised ] [ Acrobat ]

[ VANAD ]

Värsked PEAKIRJAD
(for resume in English, click RESUME on left)

Acrobat ja digitaalne rekaamitransport

Siit leiad PDF-manuali ka Marvetaariumi erinumbri, kus kirjas kõik hea PDF-faili tegemiseks vajalik, lisaks leiad Distilleri startup-faili UniLeht.ps ajalehereklaamide destilleerimiseks ja CheckUp'i profiili nende kontrollimiseks.

Clean-O-Matic ehk Word-failide puhastusmakro (samas paketis ka Win-to-MacFLF vene tähestiku konverter, mis hetkel ei taha hästi käia sest ei toeta Unicode-kirillitsat).

Level 2 Filmsetter'i draiver ja parandatud-täiendatud Acorbat Distiller 3.02 PPD. NB! Mõlemad seisuga november 1998, ehk uuemad kui siinsamas varem väljas olnud failid.

Virtuaalne messiboks

1998. aasta Kompuuter-messi Virtuaalne messiboksi. Kogu messiboks on teostatud Trellix'is – sa ju oled juba kuulnud, et Corel (olgu nad muudes küsimustes neetud) paneb oma Office2000 tootega kaasa ka Trellix'i?

MARVETAARIUMID internetis saadaval

Unipress'i lisana ilmuva Marvetaariumi numbrid 1 ja 2 ning Akrobaat-eri leiad Uniprindi www-lehelt.

Vanad PEAKIRJAD
(siit leiad peakirjad, mis on juba mõnda aega väljas olnud ja hapuks läinud. osadeni neist jõuad ka hallil taustal olevaid linke klikkides, aga mõned üksikud lood esinevad ainult peakirjades)


(c) 1996, 97, 98 Peeter Marvet ja Goodwin. All Rights Reserved. Viimased uuendused 20-06-1999 20:25.
Kõik siin web' is leiduvad failid on meie teada vabaks levitamiseks lubatud või on meil asjakohane luba; kõikide tekstis mainitud kaubamärkide kuulumist nende omanikele tunnistame. All mentioned brand and product names are trademarks, registered trademarks or service marks of their respective holders.
Kasutajatel lubatud siin web'is leiduvast teha 1 (üks) väljatrükk isiklikuks tarbeks; muudel puhkudel (kasutamine koolituseks jms) küsib viisakas inimene kirjalikku luba Peeter Marvet'ilt (pets@goodwin.ee).